• טופס הזמנה עקב אתגרים בסל הקניות ובאיזור האישי הורדנו באופן זמני את הפונקציה הזו לצורך שדרוג התהליך. בשלב זה ניתן להזמין ולהוריד פונטים בטופס ההזמנה הישן. נשיב את האיזור האישי וסל הקניות בהקדם תודה על הסבלנות

מידע על סוגי הרישיונות:

מידע כללי

כל הגופנים המוצגים באתר מוגנים על פי חוק זכויות יוצרים. אין להעתיק, להפיץ את הגופנים בשום אופן ובשום אמצעי, ללא הרשאה בכתב מבעלי הזכויות. רכישת גופנים מעניקה לרוכש/ת רישיון שימוש בלבד. אין להעביר, למסור או למכור את הגופנים ו/או את רישיון השימוש. כל זכויות היוצרים בבעלותה הבלעדית של פונטביט.

 • רישיון סטודיו (פרינט)

  מאפשר שימוש בפונט למשתמש אחד (מעצב או חברה) ומוגבל לאתר גאוגרפי אחד ובו עד 5 עמדות של מחשב נייח, או נייח ונייד אחד.
  הרישיון כולל קבצי פונט בפורמט OpenType להתקנה במחשב ולשימוש בכל התוכנות הגרפיות. הוא אינו מאפשר הטמעת הפונטים באתרים, אפליקציות ובשרתים. כל שימוש בפונטים בכתובת גיאוגרפית נוספת ו/או במחשבים נוספים באותה הכתובת מחייב רכישה נפרדת, הכל בכפוף לרישיון השימוש.

 • רישיון אפליקציה

  רישיון זה נועד להטמעת הפונט באפליקציה אחת בלבד. יש להטמיע את הפונט באפליקציה בצורה שלא תאפשר לגורם שלישי לעשות שימוש בפונט, או להקליד עימו באפליקציה. כל שימוש בפונטים באפליקציה נוספת מחייב רכישה נפרדת, הכל בכפוף לרישיון השימוש.

 • רישיון ווב

  רישיון זה נועד לשימוש והטמעה הגופן עבור אתר דומיין אחד בהתאם לכמות הכניסות לאתר בחודש אחד, יש להטמיע את הפונט באתר בצורה שלא תאפשר לגורם שלישי לעשות שימוש בפונט, או להקליד עימו באתר הנ"ל. כל שימוש בפונטים לדומיין נוסף מחייב רכישה נפרדת, הכל בכפוף לרישיון השימוש.

 • רישיון דף נחיתה

  רישיון זה נועד לשימוש והטמעה הגופן עבור דף נחיתה אחד, יש להטמיע את הפונט בדף הנחיתה בצורה שלא תאפשר לגורם שלישי לעשות שימוש בפונט, או להקליד עימו. כל שימוש בפונטים לדף נחיתה נוסף מחייב רכישה נפרדת, הכל בכפוף לרישיון השימוש.

האם הנך מעוניין/ת להסיר את הגופן מסל הקניות?