• טופס הזמנה עקב אתגרים בסל הקניות ובאיזור האישי הורדנו באופן זמני את הפונקציה הזו לצורך שדרוג התהליך. בשלב זה ניתן להזמין ולהוריד פונטים בטופס ההזמנה הישן. נשיב את האיזור האישי וסל הקניות בהקדם תודה על הסבלנות
search

ספריית פונטביט

ספריית פונטביט נוסדה בשנת 1999 על־ידי נדב עזרא וחיים כדורי, מתוך אהבה והערכה למקצוע. אהבה זו משתקפת דרך כל פעילות החברה לאורך השנים והיא שמובילה את תפיסת עולמה, החל מההתחדשות המתמדת בגופנים ייחודיים ועד לשירות המצויין, ממנו נהנים לקוחות פונטביט.
ספריית פונטביט מעצבת דרך בתחום הטיפוגרפי מקצועי בישראל ומאגדת מגוון עשיר ומקורי של גופנים שימושיים. רמת גימור גבוהה, טווח שימוש מגוון וחיבור לשורשים העבריים, אלו קווי יסוד, עליהם נבנתה והתגבשה הספרייה. במהלך השנים הפכו הגופנים לחלק בלתי נפרד מהנוף הטיפוגרפי בישראל, מופיעים בכל המדיות כאבן בסיס לרוב המותגים בארץ, כך שעם הזמן, הפכו הגופנים למרכיב בסיסי והכרחי ב״תבשיל״.
תפיסת העיצוב בפונטביט היא חופש וחדוות יצירה עם הערכה רבה למקור האלפבית העברי שמאכלס בתוכו מטען תרבותי רב-ערך. מטען זה מתבטא באופן בו התכונות לובשות צורה כאותיות המתקיימות יחד בהרמוניה. אות היא אמנם היחידה הקטנה והבסיסית ביותר במערך הטיפוגרפי השלם, אבל למרות מימדיה לאות יש השפעה משמעותית על המבנה החזותי של המילה, המשפט ולבסוף על תצורת הטקסט המעומד בשלמותו. פיתוח טיפוס אות, הינו תהליך של התגבשות הצורות וחיפוש אחר איזון בין התכונה של המבנה הכללי לבין התכונה הייחודית של כל אחת מהאותיות.

לקוחות פונטביט

פונטביט הינה חברת הגופנים הגדולה בישראל ומשווקת את מוצריה לעשרות אלפי לקוחות. במשך 20 שנות פעילותה השתרשו הגופנים של פונטביט בנוף הישראלי והחברה עובדת עם כל המובילים במשק:

הקטלוגים של פונטביט

מאז 1999 ועד היום פונטביט הינה החברה היחידה שמוציאה לאור מדי שנה קטלוג גופנים מודפס המחולק חינם עבור לקוחות הפרינט:

זכויות יוצרים

כל הגופנים המוצגים בקטלוג מוגנים על פי חוק זכויות יוצרים. אין להעתיק או להפיץ חומר מהקטלוג בשום אופן ובשום אמצעי, ללא הרשאה בכתב מבעלי הזכויות. רכישת גופנים מעניקה לרוכש/ת רשיון שימוש בלבד, המוגבל לאתר פיזי אחד ובו עד 5 עמדות של מחשב נייח, או נייח ונייד אחד. אין להעביר, למסור או למכור את הגופנים ו/או את רשיון השימוש. כל זכויות היוצרים בבעלותה הבלעדית של פונטביט.

טכנולוגיה ועזרה טכנית

לקוחות פונטביט נהנים משירותי תמיכה טכנית מלאים בכל מה שקשור לגופנים. שירותים אלה ניתנים חינם וללא הגבלת זמן. בפונטביט ניתן לקבל את כל הפתרונות הטכנולוגיים בכל התחומים: בתי תוכנה, סלולר, אינטרנט, לוגופונט ופונט תדמית ייחודי. לפונטביט נסיון עם החברות המובילות במשק הישראלי.

סיוע טיפוגרפי

שאלות כמו "איזה פורמאט יכול להתאים ליישומים בהם אני משתמש?", "באיזה גופנים השתמשו בקמפיין של..?", "איזה גופן עברי יכול להתאים מבחינת סגנון לגופן הלועזי..?", או "איזו ספריית גופנים משווקת את..?", "מה זה פורמאט..?". שאלות אלו ואחרות יטופלו באופן אחראי ומקצועי ואתם מוזמנים להנות מכך.

תפריט נגישות

האם הנך מעוניין/ת להסיר את הגופן מסל הקניות?